מתווים את הדרך

זה הצוות מדבר פה

הורים וילדים יקרים,

אנו פותחים בהתרגשות רבה את שנת פעילות החוגים והספורט בסימן של דרך חדשה.
אנו צופים גדולות לשנה זו.
על אף ולמרות המצב המבלבל אשר פוגש את כולנו בימים אלו,  אנו בטוחים וגאים בצוות המרכז הקהילתי שלנו, שלפני הכל סולל עבורו ועבור הקהילה דרך הבנויה מפעילויות מגוונות מתחדשות וחדשניות לילדי אשכול .
אנו מקווים ובטוחים כי תיהנו  מתוספת של תחומים חדשים ופיתוח מקצועי ומצויינות באלה הקיימים.

החוגים והספורט הם מרכיב משמעותי בחוסן הקהילתי שלנו ונמשיך לקדם ולפתח את התחום ולשמור על אשכול חזקה ובריאה 

אני מזמין אתכם לבקר באתר ולהתרשם מהיצע ספורט חוגים ופנאי שיש לנו וכמובן לצאת לדרך שנה טובה ומוצלחת, 
גדי ירקוני

גדי ירקוני

ראש מועצה אזורית אשכול

אנשים טובים באמצע הדרך

אנשים טובים מאוד

אנשים טובים יודעים את הדרך

ואיתם אפשר לצעוד

 

אנחנו עדיין בתחילת דרכנו המשותפת שלנו ועם זאת אנו מרגישים שעברנו חתיכת דרך יחד. למרות כל האתגרים הרבים, קורים פה דברים מיוחדים. לא שזה מפתיע אותנו... זה פשוט תוצר של חיבור בין אנשים טובים, האנשים שלנו, האנשים של אשכול.

הדרך שלנו באשכול מלאה ביצירתיות וסקרנות, הדרך שלנו בונה חברות, אומץ וחדשנות. הדרך שלנו מלאה בנחישות ושואפת להצלחה ומצויינות. זו דרך שאנחנו בונים יחד מכישרונות, יוזמות ורעיונות מקומיים וזה מה שהופך אותה למרתקת.

ואם עדיין אתם לא מחוברים לדרך... נשמח שתצטרפו וביחד נמשיך לצעוד.

הדרך שלנו - זה פה!

מיכל פלג עוזיהו

מנהלת 'זה-פה' 

מרכז קהילתי אשכול

היי לכולם ונעים מאוד,

שמי חגית טנה, תושבת עין הבשור, נשואה לאייל ואמא לארבעה ילדים, חיה ונושמת ספורט.
השנה קיבלתי את הזכות להוביל את תחום הספורט חוגים ופנאי של אשכול.
גדלתי וחייתי פה את מרבית חיי, מרגישה ויודעת שאשכול זה הבית וגאה לקחת חלק בבנייה של קהילה  לאורח חיים ספורטיבי ובריא.
יחד אנו יוצאים לדרך חדשה ומשותפת בה נכלול היצע עשיר בתכנים ופעילויות לגוף ולנפש. באתר השתדלנו לכוון לכל אחת ואחד מאתנו - קטנטנים, ילדים, נוער, בוגרים וותיקים - קהילה. 
אנו כאן כדי לייצר איתכם ועבורכם מערכת מגוונת ונפלאה לספורט חוגים ופנאי. מערכת רב גילאית שבה תוכלו למצוא את עולם התוכן המתאים לכם בין אם בספורט, באומנות, במוסיקה, במדע וטכנולוגיה או בכל תחום אחר.
מי ייתן  ושנה זו תהא מלאה בעשייה חיובית ונפלאה ותהווה סמן דרך לעוד שנים רבות, בריאות וטובות ❣️

חגית טנה

מנהלת אגף ספורט, חוגים ופנאי

הי לכולם,

שמי איה אלטמן, אני תושבת מושב תלמי יוסף אימא של שתי נערות מדהימות תמר וזהר, יזמית אמנית שרואה ונושמת קהילה. לפני כשנה נכנסתי לנהל את השלוחה הדרומית של המרכז הקהילתי-"הדיונה" שיושב בליבו של הישוב אבשלום.

במהלך השנה שחלפה נפתחה בפני הזדמנות לייצר קשרים עם הקהילה, להתבונן לעומק ולהבין יחד עם התושבים מה מהותה של ה"דיונה" ובמה היא יכולה לשרת ולקדם את תושבי החלק הדרומי של המועצה. בימים אלו לקראת שנת הפעילות החדשה ה"דיונה" לובשת מראה חדש של בית המזמין את קהילת אשכול כולה לקחת חלק בפעילות העשרה וחוגים לקטנטנים, מרחב פעילות בוקר לאימהות ואחר הצהריים למשפחה כולה בשיתוף בני הנוער, מועדון פעילות "מוזה" לוותיקי החבל, מרחב למידה ועבודה WE WORK לנוער  סטודנטים ועצמאים, ספרייה פעילה ואירועי תרבות קסומים.

לקראת בואה של השנה החדשה אני מאחלת לכולנו שנה בריאה ושמחה, שנה של פעילות ענפה בשיתוף פעולה עם הקהילה ומזמינה אתכם לחלוק אתנו- עם צוות המרכז הקהילתי יוזמות, חלומות ונקודת מבט שלכם על כל מה שקורה בשטח.

בברכה

איה אלטמן

איה אלטמן

מנהלת הדיונה