הום-טק
הבית הטכנולוגי באשכול

גם כאן יש לנו זירה. זירת החדשנות באשכול נמצאת בהום טק. מרובוטיקה ליוטיוברים לתכנות קוד ואפליקציות ורחפנים - כל כך הרבה תחומים שאפילו אותנו מפתיעים! כי מדע, טכנולוגיה ויזמות משתנים חדשות לבקרים ממליצים לכם להשאר מעודכנים.

ואם בקישור לאולימפיאדה עסקנו, בואו ניזכר בטקס הפתיחה המפואר - 1800 רחפנים ריחפו מעל האצטדיון האולימפי וייצרו את לוגו המשחקים שלאחר מכן הפך לכדור הארץ.

האלופה שלנו - מידן פלג הידועה בכינוייה יוסטון על כך שגורמת לכולנו להבין שהשמים הם במרחק נגיעה ושפת הטק נגישה לכולם מגילאי הגן ועד ליזם הכי מדופלם, חושפת אותנו לכל הנסתר בעולם המתקדם לעבר המחר כי הבית למדע וטכנולוגיה - זה פה!

זירות זירות של אינסוף אפשרויות מלאות בחוויות מדעיות וטכנולוגיות - זירת מאסטר שף, זירת גיימינג, זירת חלל, זירת מייקרים, זירת יזמות, זירת רובוטיקה, זירת חקלאות חדשנית ועוד ועוד, לאט לאט נחשוף את כל הסודות. הכל חדש חדיש ומטריף. וגולת הכותרת - פלנטריום ענק ומשוכלל - הסתקרנתם? תתכוננו לפתיחה, מבטיחים שכזה, עוד לא נראה. 

 

דמות שהיא מודל להשראה?

ד"ר אליעד פרץ, שהתמזל מזלנו והוא מלווה אותנו כיועץ.

אליעד, יליד אילת, עבר דרך לא סטנדרטית עד למקומו היום כמוביל משימות החלל של נאסא (!) וזוכה מדליית נאסא.

ועדיין למרות תפקידו הבכיר ולוח זמנים בלתי אפשרי, הוא נותן את כל כולו לאפשר לילדים ונוער לחלום ולהגשים חלל, מדעים וטכנולוגיה.

עובדת בונוס

אוטוטו ממש יפתח אצלנו מרכז חדש, אליפות של מבנה, כזה שישראל עוד לא ידעה שמוקם תודות לשותפות עם JNF ארה"ב שחלמו ורקמו יחד איתנו את המתחם הבלתי יאומן הזה.

שימו לב : כל הפעילות בהום טק יתחילו החל מה- 1/10/2021

 

הטבה מיוחדת בחוגי הום-טק:
על חוגים המסומנים בכוכבית ירוקה (*) תנתן הנחה של 40% כחוג שני.

לצורך קבלת ההנחה, יש ליצור קשר עם המרכז הקהילתי בטלפון 08-9929649, לאחר ביצוע הרישום.