אומנות הבמה

דרמה

מדריכה

קבוצה

ימים

שעות

עלות

מיקום

2100 ₪

18:00-20:00

ב'

דיונה

עמותת השתחוויה-תאטרון קהילה חברה

כיתות ה'-ו'

תיאטרון השפם

תיאטרון השפם הינו תיאטרון נוער שבכל שנה מעלה הפקה חדשה. המשתתפים בתיאטרון הינם שותפים מלאים בתהליך היצירה משלב בחירת הנושא וכתיבת התוכן ועד ההפקה והביצוע. לאט ובהדרגה נרקמת לה אהבה לעולם הבמה, נחשפים הכשרונות והיכולות, ונבנית חדוות עשייה בין המשתתפים.

באשכול עושים דרך : 

להשתתף בקבוצת תיאטרון בכלל ובקבוצת נוער בפרט זה לעשות מסע מלא הרפתקאות. לשחק זה קודם כל לצאת מהמציאות לתוך אשלייה אבל זה גם מסע אישי שגורם לנו לבדוק את הגבולות של עצמנו ושל העולם הסובב אותנו. אנחנו משתדלים להגיע לפסטיבלים ולהופעות מחוץ לאזור וכמובן מופיעים ברחבי המועצה.

מנהל התחום: יעקב אמסלם

"תיאטרון השפם" מיועד לגילאי ח'-יב', עלות - 800 ש"ח

הרשמה לתוכנית מתבצעת מול תיאטרון הנגב בטל' : 08-9985175

תיאטרון קהילתי

כל העולם במה ועולמנו הוא התיאטרון!

ספורטאי האולימפיאדה הם פסגת הניצחון של הגוף הרוח והנפש. בכדי להגיע לשיאים שכאלו עלינו להשקיע ולהתמיד, להיות טוטאליים למטרות ולכבוש את היעדים כדי להגיע להצלחות. כמו באולימפיאדה, כך גם בתיאטרון הקהילתי שלנו, באמצעות מסירות, התמדה והשחזה מתמדת של כשרון, אנו רוקחים מידי שנה הרפתקה חדשה. באמצעות המימד האישי והקהילתי מספרים סיפור שפסגתו הוא המופע התאטרוני.

אנחנו קבוצה אנסמבלית פתוחה, שמאפשרת לחבריה לחקור, לבדוק, להתנסות, להפליג בדמיון, וליצר מציאות דרך התיאטרון. אנו חיים בקהילה, פועלים ממנה ואליה.

האלופים שלנו: קודם כל הם השחקנים! ועל הכל מנצחת בהרמוניה מלאת כשרון, היוזמת הרעיונית ומנהלת הקבוצה, עידית בן משה גרינס, שיחד עם יעקב אמסלם הבמאי הסופר מוערך, מחברים אנשים לאנשים, לרעיונות וליצירה.

מודל השראה : מעבדות תיאטרון שלא מפסיקות לחקור ולנסות צורות חדשות ולתת במה למבע אמנותי. לדוגמא בתיאטרון אלעד (בקיבוץ אילות).

 

קבלה לקבוצה היא על בסיס מקום פנוי, ראיון אישי עם הבמאי יעקב אמסלם ומנהלת הקבוצה עידית בן משה גרינס, השתתפות בסדנת מיון ותשלום דמי השתתפות שנתיים הנגבים ע"י המועצה.

יש ליצור קשר עם עידית : iditbmg@gmail.com  050-5351612